نتایج جستجو برای عبارت :

ترشحات روزانه‌ی یک سردرگم

ترشحات سفید رنگ پنیری واژن

علت خارش واژن با ترشح یک عفونت قارچی است  

حدود 75٪ از خانمها در طول زندگی خود حداقل یک بار دچار عفونت پنیری واژن می شوند و 40-45٪ از آنها عفونت های مخمر زیادی دارند. زنان در هر سنی می توانند عفونت پنیری داشته باشند.
ترشحات سفید رنگ پنیری یک عفونت قارچی است که باعث تحریک، ترشحات و خارش شدید واژن می شود. کاندیدیازیس واژینال نیز نامیده می شود، ترشحات سفید رنگ پنیری تا حدودی از هر 4 زن، 3 زن را در برخی از دوره های زن
ترشحات آبکی واژن نشانه چیست؟
بر خلاف اینکه ترشحات آبکی واژن کثیف به نظر می‌رسند، اما تمیزکننده واژن هستند. راهکارهایی مانند استفاده از پدهای بهداشتی می‌تواند کمی از آزارهنده بودن آن بکاهد.

ستاره | سرویس سلامت - ترشحات آبکی واژن مایعاتی است که از مهبل (واژن) خارج می‌شود. این ترشحات مانند آب، سفیده تخم مرغ و یا شیر به نظر می‌رسند و بوی ملایمی دارند. اکثر خانم‌ها در طول زندگی‌شان این ترشحات سفید رنگ را تجربه کرده‌اند؛ بسته به سیستم و شرا
ترشحات قبل از قاعدگی نشانه چیست؟
ترشحات قبل از قاعدگی امری طبیعی است. ویژگی این ترشحات در
زمان تخمک گذاری، پس از تخمک گذاری، قبل از قاعدگی و پس از قاعدگی متفاوت
است.

ستاره | سرویس سلامت – ترشحات واژن
در دوره قاعدگی و تغییر رنگ و غلظت این ترشحات در طول ماه امری طبیعی است.
با این حال، برخی از ترشحات ممکن است نشان دهنده نوعی بیماری باشند.
بسیاری از زنان قبل از قاعدگی، نوعی ترشح سفید و غلیظ را تجربه می‌کنند.
این
زیاد شدن ترشحات در زمان بارداری طبیعی است؟. ترشحات واژن در دوره بارداری کاملاً طبیعی است. این نوع ترشحات که به نام لوکوریا شناخته می‌شوند همان ترشحات قبل از بارداری است که به دلیل افزایش خونرسانی به واژن در دوره بارداری و نیز افزایش تولید استروژن در بدن مادر، مقدارش بیشتر شده است.. ترشح واژن اگر بی‌رنگ و بی‌بو باشد و حالت مخاطی داشته باشد، طبیعی است. این ماده برای از بین بردن باکتری‌های واژن بسیار مفید خواهد بود. . اما اگر این ترشحات همراه
ترشحات سفید و غلیظ واژن   
ترشحات سفید و غلیظ واژناگر دارای ترشح بی­رنگ و یا سفید هستید، طبیعی است، این موکوس به طور طبیعی از گردن رحم، که سرویکس نامیده می­شود، ترشح می­گردد. میزان ترشح واژینال در طول دوره قاعدگی تغییر می­کند(ترشحات قهوه­ای در پایان دوره پریود) و اغلب زنان باردار دچار ترشحات دوران بارداری می­گردند.ترشح طبیعی بوی شدید یا رنگ ندارد. ممکن است احساس رطوبت و خیسی ناراحت­ کننده ای کنید، اما نباید هیچ خارش و یا آزردگی در اطراف و
انواع ترشحات دوران بارداری

افزایش ترشحات واژن در بارداری طبیعی است

شما باردار هستید و حواس تان به کوچکترین تغییرات بدن است. برخی از این تغییرات ساده بوده و قابل چشم پوشی و برخی نشان دهنده یک خطر جدی برای سلامتی شما و جنین است. ترشحات واژن در اوایل بارداری و درسایر ماه های بارداری کاملا طبیعی است اما رنگ ترشحات به شما می گوید که آیا مشورت با پزشک الزامی است یا نه؟
ترشحات دوران بارداری:
ادامه مطلب
ترشحات واژنی زنان نشانه چیست ترشحات واژنی دغدغه شما نیست و این چیز خوبی است و در نهایت، این مسئله ای نیست که دوست داشته باشید به آن فکر کنید.

ترشحات واژنی دغدغه شما نیست و این چیز خوبی است و در نهایت، این مسئله ای نیست که دوست داشته باشید به آن فکر کنید.
ادامه مطلب
ترشحات واژنی زنان نشانه چیست ترشحات واژنی دغدغه شما نیست و این چیز خوبی است و در نهایت، این مسئله ای نیست که دوست داشته باشید به آن فکر کنید.

ترشحات واژنی دغدغه شما نیست و این چیز خوبی است و در نهایت، این مسئله ای نیست که دوست داشته باشید به آن فکر کنید.
ادامه مطلب
دوست داری مثل نو عروسا بشی ؟
از عفونت و ترشحات خسته شدی ؟میخای با شوهرت دوباره ماه عسلو تکرار کنی ؟؟
تنگی واژن بدون عمل جراحی افزایش میل جنسی   قطع خارش و سوزش و بوی بدایجاد تعادل در ترشحات زنانه
فقط با قرص شگفت انگیز ماریانا ❤️

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه

مشاوره و سفارش  ۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴ سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره
انواع واژن با عکس طبیعی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
واژن چیست همراه به تصویر واژن یک لوله‌ ی عضلانی است که از فرج سر معمولاً این ترشحات طرف از شروع خلق ماهانه تراوش می‌شود و امری طبیعی. درطی برانگیختگی جنسی با ‌ویژه با جنبش دادن کلیتوریس آب خودروان‌ فعال تراوش شده از ترشحات اصلی واژن در زنان را نباید با عفونت قارچی خطا .
ادامه مطلب
این بیماری که به اختصار سی اف نامیده میشود شایعترین بیماری ارثی مغلوب در دنیا میباشد .برای ابنتلا به ان لازم است که یک ژن از مادر و یک ژن از پدر به کودک به ارث برسد. بنا براین اگر والدین هر دو ناقل بیماری باشند فرزند انها به احتمال ۲۵ درصد دچار بیماری سی اف میگردد.این بیماری درگیری اعضاء مختلف بدن مشاهده میگردد که مهمترین اعضاء درگیر ریه و لوزالمعده است .علائم شایع این بیماری شامل سرفه خلطی مزمن ، کاهش وزن ، مدفوع چرب،تعریق زیاد ، شوره زدن لبا
این بیماری که به اختصار سی اف نامیده میشود شایعترین بیماری ارثی مغلوب در دنیا میباشد .برای ابنتلا به ان لازم است که یک ژن از مادر و یک ژن از پدر به کودک به ارث برسد. بنا براین اگر والدین هر دو ناقل بیماری باشند فرزند انها به احتمال ۲۵ درصد دچار بیماری سی اف میگردد.این بیماری درگیری اعضاء مختلف بدن مشاهده میگردد که مهمترین اعضاء درگیر ریه و لوزالمعده است .علائم شایع این بیماری شامل سرفه خلطی مزمن ، کاهش وزن ، مدفوع چرب،تعریق زیاد ، شوره زدن لبا
این بیماری که به اختصار سی اف نامیده میشود شایعترین بیماری ارثی مغلوب در دنیا میباشد .برای ابنتلا به ان لازم است که یک ژن از مادر و یک ژن از پدر به کودک به ارث برسد. بنا براین اگر والدین هر دو ناقل بیماری باشند فرزند انها به احتمال ۲۵ درصد دچار بیماری سی اف میگردد.
این بیماری درگیری اعضاء مختلف بدن مشاهده میگردد که مهمترین اعضاء درگیر ریه و لوزالمعده است .علائم شایع این بیماری شامل سرفه خلطی مزمن ، کاهش وزن ، مدفوع چرب،تعریق زیاد ، شوره زدن لب
اولین قدم درمانی در این بیماران انتخاب روشها و درمانهائی است که بتوان ترشحات غلیظ و چسبناک راههای هوائی را رقیق نموده و سپس از ریه ها خارج نماییم . برای این منظور درمانها و داروهائی تجویز میشوند که بتوانند این ترشحات را رقیق و تکه تکه کرده و سپس از ریه ها خارج نمایند.داروهائیکه در حال حاضر جهت رقیق کرده این ترشحات از آن استفاده میشود نبولایزر یا بخور اب نمک یا کلرور سدیم ۷ درصد و 5 درصد است که با در نظر گرفتن شرائط بیمار روزی ۲ تا ۴ بار از آن اس
ترشحات حلزون از چه موادی تشکیل شده و چه کاربردهایی دارد؟
طبیعت برای ما هر چیزی که لازم است تا سالم و زیبا بمانیم، فراهم کرده است، ترشحات حلزون نیز یکی از این عناصر طبیعی مفید برای زیبایی و شادابی پوست ماست. اثرات سودمند ترشحات حلزون چندین دهه است که مورد توجه بسیاری از دانشمندان و به ویژه متخصصان پوست قرار گرفته است و آزمایشات گسترده و بررسی‌ های متعدد، وجود عناصری در آن را که به بازسازی و ترمیم بافت ‌ها، کاهش چین و چروک، درمان آکنه و حتی
shirazart.blog.ir 
جلای ضد آب و به شدت سختی که در شرق دور ابداع شد .نوعی از آن از صمغ یک درخت (Rhusvernicifera)ساخته می شود که در صورت تماس با هوا سفت می گردد .برای کاربرد این صمغ به عنوان لاک الکل تنها کافی است که آن را صاف کرده و حرارت داده تا حجم مایع کاهش یابد .می توان آن را به صورت چند لایه به کار برد، در لایه ها آنقدر محکم هستند که بتوان به آن برجستگی داد.( لاک الکل کروماندل به همین روش ساخته می شود ). نوع دیگر آن ( شلاک) از تقطیر ترشحات مگس شیر ( Cacus lacca) ، به روش
شیاف_ماریانا 
حاوی ۴۰ عدد قرص 
ماریانا از زمان های گذشته و حتی در کتاب ابن سینا هم به عنوان درمان بیماری ها و عفونت های بانوان و تنگی واژن بوده
⚜️ تنگ کننده قوی واژن ⚜️ افزایش لذت جنسی⚜️ رفع خارش و بوی ترشحات واژن⚜️ درمان کیست ، عفونت و باکتری ها⚜️ افزایش میل جنسی بانوان⚜️ تنظیم کننده ترشحات بانوان⚜️ برطرف کننده زخم، فیبروم و..
در گیاهی و مؤثر دارای شماره ثبت  دارای سیب سلامت

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه 

مشاوره
پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب
فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 99/1/7 , فال فردا شنبه 7 فروردین 99 , فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 7 فروردین 99 , فال روزانه 7 فروردین 99,فال روزانه 7/3/99 , فال امروز شنبه 7 فروردین 99,فال روز 7 فروردین 99,فال روز 7/3/99,فال شنبه 7 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه شنبه 7 فروردین 99,طالع بینی شنبه 99/1/7,طالع بینی 7 فروردین 99,
فال روز پنج شنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه پنجشنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه 7 ف
کیست مویی از وجود یک کیسه کوچک پوستی حاوی مو در قسمت پایین کمر و در فاصله بین دو باسن ایجاد می شود.
این نوع کیست وقتی موها زیر پوست رشد می کند ایجاد می شود و ممکن است عفونی شود و از آن ترشحات چرکی یا خونابه ای خارج شود اگر مجرا بسته شود ترشحات چرکی داخل حفره جمع شده و باعث آبسه می شود که با درد شدید همراه است.
علت این بیماری بیشتر در افراد پرمو دیده می شود و بیشتر شامل حال کسانی است که شغل های نشسته دارند.
ادامه مطلب
 متن آهنگ عماد محمدی به نام خاطره
تکست آهنگ خاطره از عماد محمدی

از خاطره هایم خبری جز تو ندارم
ابری تر از آنم که به تدریج ببارم
ابری تر از آنم که بترسانی ام از سیل
در سوگ تو میبارم و بارانی ام از سیل
دلواپس دلتنگی و دلواپسی ام باش
هم بستر و هم بغض شب بی کسیم باش
از فاصله گفتی و از این فاصله مردم
جز خاطراتت به کسی دل نسپردم
 بعد از تو پر از خواهش چشمانت شب آرامش
بانو جان دل من‌کو
بعد از تو تلخ و غمگینم سردرگم بی تو من اینم
دل تنگم بی تو بانو 
تو
سینوس و سینوزیت چیست ؟

به حفره های هوایی که در استخوان صورت در قسمتهای گونه ،پیشانی و اطراف بینی قرار دارند سینوس گفته می شود .این حفره های کوچک هوا به وسیله پوشش نرم سلولی که به آن مخاط  می گویند احاطه شده است که به طورمعمول ترشحات اندکی دارند   واز طریق حلق یا بینی  تخلیه می شوند . فضای داخل سینوس ها از سلولهای مژکدار ظریفی تشکیل شده است . وظیفه مژک هایی که داخل فضای سینوس ها هستند این است که گرد و غبار و مواد خارجی و ذرات ریزی که از طریق تنف
فیزیوتراپی قفسه سینه چیست؟
تنفس نقش پررنگی در حیات و کارکرد سیستم بدن دارد . گاهی اوقات مشکلاتی مانند انواع بیماری های تنفسی و قلبی موجب می شود که فرد در تنفس دچار مشکل شود. لذا برای رفع این مشکلات مراقبت های درمانی مختلفی انجام می گیرد که یکی از مهمترین اقدامات فیزیوتراپی قفسه سینه به منظور بهبود تنفس و پاکسازی مجاری هوایی استفاده می شود و این روش فیزیوتراپی شامل اقداماتی است که به منظور درمان بیماران گروه های سنی مختلف مبتلا به مشکلات تن
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
اگر به صفحه اصلی سایت ملکیما مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید تقریبا در میانه صفحه یک نوار آمار از وضعیت جاری وب سایت نمایش داده می شود که شامل سه مقدار مهم آگهی های دریافتی ، آگهی های فعال و میانگین روزانه ثبت آگهی می باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که روزانه 24 هزار آگهی چگونه در دسترس شما قرار می گیرند؟
ادامه مطلب
فیزیوتراپی قفسه سینه چیست؟
تنفس نقش پررنگی در حیات و کارکرد سیستم بدن دارد . گاهی اوقات مشکلاتی مانند انواع بیماری های تنفسی و قلبی موجب می شود که فرد در تنفس دچار مشکل شود. لذا برای رفع این مشکلات مراقبت های درمانی مختلفی انجام می گیرد که یکی از مهمترین اقدامات فیزیوتراپی قفسه سینه به منظور بهبود تنفس و پاکسازی مجاری هوایی استفاده می شود و این روش فیزیوتراپی شامل اقداماتی است که به منظور درمان بیماران گروه های سنی مختلف مبتلا به مشکلات تن
بحث امروز من و نگار و من و الهه و من و رقیه در باب رابطه‌ی جنسی با شریک به جایی نرسید. فقط سردرگم‌تر شدیم. نمی‌دونیم که چرا نباید بهترین سال‌های زندگیمون رو به لذت بردن بگذرونیم. برای کسی که معلوم نیست چقدر وقت بعد سرشو از یه سری مناطقی بکشه بیرون و بیاد توی پاکدامن رو «بگیره»! 
خدای عزیزم سلامامروز از یکی از اقوام نزدیکمون خبری شنیدم که اولش باورم نمی شد.هنوز هم باورم نمی شه.دلم نمی خواد این خبر حقیقت داشته باشه.کاش می تونستم به "م" کمک کنم.کاش می تونستم به "الف" بفهمونم که کارش اشتباهه.گاهی اوقات فکر می کنم در مورد بعضی آدم ها اشتباه فکر می کنم.یه جورایی سردرگم کننده است.همون طور که قبلا به این نتیجه رسیده بودم باز هم به این نتیجه رسیدم که انسان موجود پیچیده و عجیبیه.
دیروز داشتم به این فکر می کردم که اگه امسال پزشکی ق
بیماری گورم یا استرانگل در اسب 

عامل بروز بیماری گورم یا استرانگل (strangles) باکتری به نام استرپتوکوکوس اکویی است که در لوزه‌های اسب جای دارد. باکتری از طریق دام آلوده یا حامل در اثر تماس مستقیم یا غیرمستقیم به دام حساس انتقال می‌یابد. باکتری از طریق جریان لنف در غده‌های لنفاوی تحت فکی و عقب حلقی جایگزین می‌شود و بعد از آن آبسه تشکیل می‌شود. این بیماری گسترش جهانی دارد و مسری است.
دام آلوده تا حداقل 4 هفته بعد از آلودگی باکتری را پخش می‌کند.
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 99/1/8 , فال فردا جمعه 8 فروردین 99 , فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 8 فروردین 99 , فال روزانه 8 فروردین 99,فال روزانه 8/3/99 , فال امروز جمعه 8 فروردین 99,فال روز 8 فروردین 99,فال روز 8/3/99,فال جمعه 8 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه جمعه 8 فروردین 99,طالع بینی جمعه 99/1/8,طالع بینی 8 فروردین 99,
فال روز جمعه ۸ فروردین 1399
فال روزانه جمعه 8 فروردین 1399
فال روزانه 8 فروردین
شاید عشق این‌روزا هفتاد درصد از مغزمو اشغال کرده باشه؛ اما نتونم حتی یک درصدش رو به کار بکشم. مثل اینه که صرفاً یک مسیر تودرتو رو بری و برسی به نقطه‌ی اول. اول که نه؛ نقطه‌ای که هیچ اثری تو دنیای قابل لمس نداشته باشه. هیچ نقشی هم حتی. پنج‌تا حس، اسیر یه حس سردرگم.
با اینکه نتونستم کنکور شرکت کنم ولی با اعلام نتایج حال منم بد شده.چرا؟ چون امسال کلی تلاش کردم و از همه چیز زدم تا درس بخونم اما نشد که نتیجه شو ببینم‌.
دارم به گزینه های محدود پیش روم نگاه میکنم و به صداهایی که میگن برو دانشگاه گوش میدم.
کاش یکی دستمو بگیره و فارغ از همه چیز، راه درست رو نشونم بده.
من...این منِ ناتوان از تصمیم گیری.‌‌..خسته است، سردرگم و بی پناهه
خواص گیاه ماریانا برای زنان چیست ؟
گیاه ماریانا علاوه بر تنگ کردن واژن خواص دیگری نیز دارد که در زیر به بخشی از آنان اشاره میکنیم.
سپس برخی از این خواص را شرح نیز میدهیم.

سفت کننده ماهیچه واژن

افزایش لذت جنسی در حین رابطه

رفع عفونت واژن

متعادل نمودن ترشحات واژن

کاهش بی اختیاری ادرار

درمان خارش و بوی بد واژن

سفت کننده ماهیچه واژن و افزایش لذت جنسی :
همانطور که بیان شد ، این گیاه با تنگ کنندگی واژن سبب افزایش اصطکاک در حین رابطه جنسی
میشو
شروع کرده‌ام به خواندن کتاب «آداب روزانه» این کتاب روزانه‌ای زندگی ۱۶۱ انسان مهم تاریخ را بررسی می‌کند. راستش توان خواندن ندارم، ضعف می‌کنم از حس ناخوشایندی که از خودم دارم.  من یک دوره‌ی طولانی چنین منظم بودم منتها دوباره ول شدم و این کتاب من را جلوی خودم میگذارد و دچار عذاب وجدانم می‌کند. منتها باید بخوانم و دوباره آن منِ ایده‌آل را شکل دهم.
گرفتگی بینی نوزادان
 به علت اینکه مجاری‌ بینی‌ نوزادان‌ باریک‌ است‌; اگر در این‌ مجاری‌ باریک‌ ترشحات‌ مخاطی‌ جمع‌ گردد و یا اگرهوای‌ اتاق‌ نوزاد زیادتر از معمول‌ گرم‌ باشد سبب‌ می‌شود که‌ مخاط 
بینی‌ نوزاد که‌ در داخل‌ رحم‌ مادر بوسیله‌ مایع‌آمینوتیک‌ مرطوب‌ بوده‌ با تنفس‌ هوای‌ گرم‌، خشک‌ شود و ترشحات‌ مخاطی‌ نیز خشک‌ و سبب‌ گرفتگی‌ بینی‌ نوزاد شود. برای‌ 
جلوگیری‌ از گرفتگی‌ بینی‌ باید درجه‌ حرارت‌ اتاق‌ نوز

طرح درس روزانه و سالانه 
طرح درس مهارت های نوشتاری نهم یکی از طرح درس های فارسی پایه نهم با موضوع طرح ... دانلود طرح درس ملی راه رهایی تفکر هشتم یکی از کاملترین طرح درس های رورانه ملی ...

پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2)
پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2) ... نمونه طرح درس پیام های آسمان پایه هشتم بر اساس عناصر و عرصه ها در طرح درس ملی قیمت: 2,500 تومان. نمونه طرح درس علوم ...

دانلود طرح درس مهارت های نوشتاری پایه نه
کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ۱۳۰هزارتومان با تضمین و اثبات
کسب درامدی که تا حالا فکرتون بهش نمی رسید.
داخل سایت رفتید نظرات دوستانی که درباره همین پکیج دادند را ببینید.
صاحب درامد روزانه شوید.روی لینک زیر کلیک کنید و ببینید.
http://asadaramad.4kia.ir/info/417136/کسب-درآمد-اینترنتی-روزانه-حداقل-١٣٠-هزار-تومان/?getppsid=21066
طرف تغییر احوالاتشو برام گفت و منم برای دیگران نشرش میدم
روز 3
 پنجشنبه 8 بهمن 98: سه روزه که خیلی کم حالت تهوع دارم- گلوم خشگه- تک سرفه هم دارم و امروز کمی سردرد دارم-کمرم کمی درد گرفته
روز4
 جمعه: علام 5 شنبه بیشر شده-اشتهام خیلی کم شده
روز5
 شنبه: دیشب به علت سردرد تا صبح خوابم نبرد و بعداز نماز دوتا آدالت کلد خوردم و یه ساعتی خوابم برد. در طول روز سردردم کمی بهبود یافت- تب تا 39 رفته-اشتها خیلی کم- بشدت خسته(انگار دماوندو رفتم)- کمرم درد میکنه- خل
زردی و مراقبت از نوزاد
مراقبت از نوزاد بسیار مهم و حساس است.
هر گونه سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از نوزاد تازه به دنیا آمده می تواند باعث به خطر افتادن او شود. به منظور مراقبت هر چه بهتر از نوزاد مراتب زیر حتما رعایت گردد:
۱ - دمای اتاق نوزاد باید حدود ۲۸ درجه باشد.
۲ - حمام کردن روزانه نوزاد با داشتن بند ناف اشکالی نداشته و مفید نیز میباشد.
۳ - ناف نوزاد باید با الکل یده پانسمان شده و با گاز استریل پوشانده شود.
۴ - برای جلوگیری از سوختگی پای نوز
ویلا لواسان روزانه دارای دو اتاق خواب است. در اتاق خواب این ویلا لواسان مبله یکروزه دو تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا لواسان دارای متراژ حدود 600 متر حیاط و 120 متر بنا می باشد. ویلا لواسان روزانه ارزان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات ویلا لواسان مبله میتوان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایش
نکات مهم از علائم تا درمان ترشحات واژن
برخی از خانم ها پس از رسیدن به سن بلوغ و تجربه اولین قاعدگی شان و سپس بعد از ازدواج به عفونت های مختلف ناحیه تناسلی و ترشحات حاصل از آن دچار می شوند. ترشحات واژن گاهی طبیعی و گاهی نگران کننده هستند. در این بخش از نمناک به ترشحات نگران کننده واژن و علائم و ویژگی های آنها خواهیم پرداخت .
علائم و ویژگی های ترشحات طبیعی و غیر طبیعی واژن
مهم ترین ترشحات خطرناک واژن
کاندیدیاز یا ترشحات سفید رنگ و زیاد
بیماری
اجاره سوئیت روزانه اهواز در پادادشهر:
در اتاق خواب این منزل مبله یک تخت دو نفره قرار دارد .
همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
اجاره خانه روزانه اهواز با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه
سیستم گرمایشی این آپارتمان مبله اهواز بخاری و سرمایشی آن کولر است.
شما با اجاره روزانه آپارتمان مبله اهواز می توانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله اهواز
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
گاهی دل‌مان عجیب می‌گیرد؛ گاهی بغض‌های نترکیده داریم؛ گاهی به دنبال یک گوش شنوا می‌گردیم؛ گاهی مشکل‌های‌مان آن‌قدر زیاد است که خود را یک کلاف سردرگم می‌یابیم. ولی در بین همه این گاهی‌ها ...
تا خورشید هست و هر روز طلوع می‌‌کند
تا خورشید هست و هر روز غروب می‌‌کند
آسمان مال من است
این زمین مال من هست
ماه خورشید
هر‌چه هست سهم من است
پس به این سهم
خدایا
نور امید مرا
تو نگه‌دار پرنور
که زندگی
هم‌چنان زیبا است

زهره‌مهدیان
* خاکشیر از نظر طب قدیم ایران گرم و تر است.
* التیام دهنده زخم و جراحات است.
* جوشانده خاکشیر برای رفع اسهال‌های ساده و رفع ترشحات زنانگی مفید است.
* خاکشیر ادرار آور است.
* خاکشیر تب‌بُر است.
* برای دفع کرم مفید است.
* التهاب کلیه را برطرف می‌کند.
* سرخک و مخملک را دوا می‌کند.

ادامه مطلب
خیس شدن واژن نشانه چیست؟
خیس شدن واژن در اغلب اوقات طبیعی است. این اتفاق معمولا به دلیل تخلیه واژن یا برانگیختی در حین رابطه جنسی رخ می‌دهد، اما اگر خیس شدن واژن همراه با ترشحات غیرطبیعی باشد باید به پزشک مراجعه شود.

ستاره | سرویس سلامت - آیا لباس زیر شما خیلی مرطوب می‌شود؟ بسیاری از خانم‌ها در زمان‌های مختلف، گاهی در رختخواب هنگام عشق بازی با همسرشان و گاهی بدون هیچ علت تحریک کننده‌ای، در ناحیه واژن احساس خیسی می‌کنند. خیس شدن واژن در ه
فال و طالع روزانه چهارشنبه 13 فروردین ماه 99فال روز چهارشنبه 13 فروردین 1399فال روزانه چهارشنبه 13 فروردین 99فال روزانه 13 فروردین 99 | طالع بینی 13 فروردین 1399
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه سیزدهم فروردین ماه 99 فال روزانه سایت 24خبر را بخوانید.

ادامه مطلب
برای اولین بار  نقش حنا زدم . یک برگ ساده ...نگاهش می کنم و غرق میشم تو رویاهایی که داشتم و دیگه ندارم ...

مثل یک کلاف سردرگم بهم پیچیده ام ...
دلم می خواهد به جای نگرانی بابت زندگی و کار و زبان و مشکلات مالی و عاطفی ..نگران این بودم که بچه ام کدوم مدرسه ثبت نام کنم یا فردا ناهار چی بپزم ...

پ ن :چرا چاپخانه ها زیر 1000 برگ سفارش نمی گیرند....چقدر هزینه چاپ گرون شده ...
پ ن : دوست ندارم عکس بگیرم ..احساس می کنم ..پیر شدم ...
بعضی روزا اونجوری ک تو نیخوای پیش نمیره
بعضی روزا عجیب سردرگم میشی
گیج میشی
نمیدونی درست چیه غلط چیه
هر کاری میکنی انگار یه حرکت اضافه زدی که چیزی جز پشیمونی نداره برات
بعضی روزا چهره ی قشنگی ندارن
اومدن که حالتو بد کنن
چند روزی میشه که تو این بعضی روزام
قیمت بسته های روزانه و هفتگی ایرانسل
در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین بسته های اینترنت پرسرعت شرکت ایرانسل را به شما عزیزان معرفی کنیم که در بازه زمانی روزانه و هفتگی و البته ساعتی و نامحدود هستند.

نوع بسته
حجم ترافیک
قیمت
کد فعالسازی

روزانه
20 مگابایت
500 تومان

روزانه
25 مگابایت
600 تومان
1#*1*5*555*

روزانه
50 مگابایت
900 تومان
9#*1*5*555*

روزانه
200 مگابایت(150+50 مگابایت آف پیک)
1.200 تومان
6#*1*5*555*

روزانه
250 مگابایت(150+100 مگابایت آف پیک)
1.500 تومان
10#*1*5*555
نمونه طرح درس روزانه قالب خام برای دوستانی که میخوان طرح درس روزانه طراحی کنند.فایل بصورت ورد و قابل ویرایش هست.

برای دانلود دکمه زیر رو فشار دهید

3 قانون لباس زیر برای واژن سالم

کتاب راهنمای شلوار شما برای تمیز کردن ، پوشیدن و زندگی.
در Pinterest به اشتراک بگذاریداگر از طریق پیوندی در این صفحه چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. چگونه این کار می کندآیا تا به حال با خود فکر می کنید ، "آیا من این کار را انجام داده ام که لباس زیر اشتباه است؟" ممکن است بخشی از برنامه روزمره ما باشد ، اما این چیزی نیست که یک فرد معمولی از آن چیز زیادی می داند.
مانند ، آیا می دانید پارچه های خاصی وجود دارن
✅ چند قانون مهم که قبل از انتخاب_رشته باید بدانید ؛
1- انتقال از دروه ی شبانه به روزانه ممنوع میباشد !2- هیچ دانشجویی نمیتواند همزمان در دو رشته یا دو محل ( اعم از دولتی یا غیر دولتی ) تحصیل نماید !3- قبولی در رشته های دوره روزانه باعث محرومیت از پذیرش رشته های این دوره در سال آینده خواهد بود ( یعنی قبول شدی حتما باید بری ، وگرنه از انتخاب رشته ی دوره روزانه سال بعد محروم میشوید ) !4- نقل و انتقال پذیرفته شدگان ظرفیت_مازاد ، فقط بین دانشگاه هایی که دا
طرف تغییر احوالاتشو برام گفت و منم برای دیگران نشرش میدم
روز 3
 پنجشنبه 8 اسفند 98: سه روزه که خیلی کم حالت تهوع دارم- گلوم خشگه- تک سرفه هم دارم و امروز کمی سردرد دارم-کمرم کمی درد گرفته
روز4
 جمعه: علام 5 شنبه بیشر شده-اشتهام خیلی کم شده
روز5
 شنبه: دیشب به علت سردرد تا صبح خوابم نبرد و بعداز نماز دوتا آدالت کلد خوردم و یه ساعتی خوابم برد. در طول روز سردردم کمی بهبود یافت- تب تا 39 رفته-اشتها خیلی کم- بشدت خسته(انگار دماوندو رفتم)- کمرم درد میکنه- خ
ممکن است شما از آن دسته کسانی باشید که تلاش می‌کنید هر روز غذای سالم بخورید و حتما ورزش کنید. اما حفظ سلامتی فقط با تعویض چیزبرگر با سالاد و ۳۰ دقیقه ورزش با اسکی فضایی ممکن نیست. بخشی از سلامتی شما به عادت‌های روزانه‌ای که دارید مربوط است.
ممکن است عادت‌های روزانه شما در روند سلامتتان اختلال ایجاد کنند با این حال شما از آن‌ها آگاه نباشید. در زیر بعضی از عادت‌هایی که ممکن است بر سلامتتان تاثیر داشته باشند را بخوانید.
ادامه مطلب
برای تکمیل کردن آرشیو پیوند‌های روزانه وبلاگم، سری زدم به قسمت پیوند‌های روزانه در پنل وبلاگم تا هم آرشیو را تکمیل کنم و هم تاریخ گذشته‌ها را حذف کنم. امّا دو نکته ذهنم را مشغول خود کرد، نکته اول را در پست بعدی می‌گویم، امّا نکته دوم؛ اینکه بلاگر بودن به صرف وبلاگ داشتن نیست. حتی به نوشتن در وبلاگ هم نیست، برای بلاگر شدن باید به کار‌هایی ملزم باشید از جمله پیوند‌های روزانه. البته این که می‌گویم باید به پیوند‌های روزانه ملزم باشید قانون
ب سنتی میوه درمانی را تقریبا برای درمان هر دردی توصیه می کند . بسیاری از بیماری های گوارشی ، عفونی و پوست و مو با میوه درمانی اصولی درمان پذیرند.
به گزارش افکارنیوز، هر میوه ای که در طبیعت یافت می شود، قطعا دارای خواص بی شماری است و بسیاری نیز خواص درمانی دارند.
میوه های شفابخش از نگاه طب سنتی میوه هایی هستند که از لحاظ ارزش غذایی بسیار مفید هستند.
میوه ثمر طبیعت و تنزیلى از میوه‌ هاى بهشتى است. کسانى که مرتب با انواع میوه‌ ها خود را تغذیه 
هر تصمیمی که از امروز تا پنج سال بعد زندگیم میگیرم ، نوعی تصمیم برتری خفیف خواهد بود تصمیم های که در جهت قدرت و رشد من باشد.
کارهای کوچک و مثبت روزانه انجام می دهم تا اثر مرکب آن در زندگیم برای من یک موفقیت دائمی به وجود بیاورد.
کارهایی که شروع کردم و در حال انجامش هستم.
1) پس انداز کردن بخشی از درامدم و سرمایه گذاری کردن ان 
2) ورزش و نرمش های روزانه 
3) یادگیری مداوم و روزانه در بخش هایی که مهارت من را بالا می برد
4) فیلم هایی که در حال ساخت ان هستم
اول از همه بگم بهتون که این پست دوم هست که امروز میزارم. اون یکی هم ببینید فکر نکنید همین یه دونه ستاره روشن شده.
دوم از همه جونم براتون بگه که پیوندهای روزانه وبم رو راه انداختم. پست های جذاب شما رو اونجا اضافه می کنم که بقیه ببینن. شما هم پست هایی که از بقیه میزارم رو ببینید.

کیست پیلونیدال یا کیست مویی از وجود یک کیسه کوچک پوستی حاوی مو در قسمت پایین کمر، در فاصله بین دو باسن و کمی بالاتر از مقعد ایجاد می شود. این حفره که ممکن است اندازه ای به قطر یک الی چند سانتیمتر داشته باشد، گاهی چیزی بیش از یک فرورفتگی حاوی چند موی پیچیده نیست و توسط چند سوراخ ریز به سطح پوست راه دارد.
این کیست مستعد ابتلا به عفونت است. کیست مویی در مردان شایعتر است. عفونت کیست معمولاً در اوایل بزرگسالی آغاز می‌شود.
این مشکل گاهی بدون علامت
روزانه:ظرفیت محدودی داره و هیچ گونه هزینه ای نداره،فقط هزینه اندکی برای خوابگاه داره
شبانه:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه درس میخونی  وکلاس داری فقط تفاوتش تو اینه که هزینه بسیار کمی در حد ترمی یک یا دو میلیون تومان پرداخت میکنی،بیشتر رشته های ریاضی و انسانی شبانه دارن و رشته تجربی چون شهریش خیلی گرونه شبانه نداره
مازاد:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه کلاس میری اما تفاوتش تو اینه که هر ترم حدود سه تا پنج میلیون ش
معنویت و زندگی روزانه
شاید سرراست ترین معنا برای معنویت، معناداری زندگی باشد. از این منظر زندگانی دارای معنا و هدف، معنوی است و زندگی روزمره و سردرگم فاقد معنا و معنویت است.
هرگز معنویت را نمی توان تنها در محدوده نماز و عبادت محصور ساخت؛ بلکه معنویت روحی ماورایی و نامریی حاکم بر کل هستی است.
اگر قرار باشد که روزگار آدمی تنها در پی خوستن، داشتن و انجام دادن خلاصه شود، به سادگی روی سکون و آرامش را نخواهد دید. بلکه در بی قراری مدام گرفتار می شود.
فال روزانه -1398

ماه تولد
فال روزانه -یکشنبه 21 بهمن 1397

فال روز متولدین فروردین: امروز گرفتگی کامل ماه در پنجمین خانه از
"احساسات عاشقانه" شما اتفاق افتاده است. اگر شما دارید تحت تاثیر عشق پیش
می‌روید باید محتاط و هوشیار باشید زیرا می‌بینید دیگران به دقت شما را زیر
نظر دارند.
ادامه مطلب
کنکوری جان که تو پست قبلی پرسیدی برای شیمی و زیست چه منبعی داری .. خب من منابع اضافه رو گذاشتم کنار و اما ؛ زیست آی کیو دارم + نشردریافت زیست عمارلوشیمی هم آی کیو + مبتکران 
:)
کتابای دیگه ای هم داشتم که گذاشتم کنار و برای هردرسی تعیین کردم کدوم کتابارو قراره بخونم ! به هیچ وجه خودتونو با کتابای مختلف سردرگم نکنید ..
1-گوشت گاوگوشت گاو مانند همه گوشت ها منبع خوبی از ریبوفلاوین است. 85 گرم استیک تندیلین کبابی 24 درصد از ارزش روزانه (DV) ویتامین B را تأمین می کند. با این حال گوشت جگر گاو حتی یک گزینه بهتر است، زیرا 85 گرم گوشت جگر ۱۷۱ درصد از ارزش روزانه ریبوفلاوین را تأمین می کند.
2- جوجهگوشت تیره مرغ (پاها) حاوی ریبوفلاوین بیش تری نسبت به سینه مرغ است. اگر 85 گرم گوشت تیره مرغ پخته شده میل کنید، حدود 11 درصد DV ویتامین B خود را دریافت می کنید. از طرف دیگر، 85 گرم گوشت سین
واسه این پسرکِ مو فر فر دوست داشتنی جای یک عدد خواهری خوشحالم
ولی امیدوارم هیج وقت دیگ با چاقو نره تو دل دیده شدن..
دوم شدن حقت بود:)
ولی دوست داشتم اول پارسا خایف شه ک خب نشد:(
#ترشحات یک مغزِ الکی سرخوش سر این مسابقه
:همینک منو این مسابقه دور کرد از دغدغه های روزمرگی زندگیم حتی مدت کوتاه ک پاش بودم ممنونم..

کیست مویی در بیشتر موارد یک بیماری ژنتیک است که طی آن موهای ناحیه انتهای ستون فقرات یا در اصطلاح عامه مردم دنبالچه، به جای آن که از سمت ریشه به سمت پوست حرکت داشته باشد و بیرون بزند؛ مستقیماً بدون اینکه بیرون بیاید به سمت زیر و بافت زیر پوست نفوذ کرده و ایجاد التهاب می کند. در نهایت باعث ایجاد حفره در بدن می شود که دور آن را با توده و کیست محدود نموده و به مرور زمان داخل این توده ترشحات جمع شده التهاب ایجاد می شود.
 در برخی از موارد با ترشحات چر
توضیحات‌ کلی در مورد شاف گیاهی ماریانا
کاملا گیاهی ♥️ بدون عوارضشیاف واژینال هستش قرص خوردنی نیس ♥️هر دو روز یه بار استفاده‌میشه هر هفته سه بار . هر بار نصف شیاف  حداقل ۵ ساعت باید داخل واژن بمونه و اگه از شب تا صبح استفاده کنید بهتره♥️بیشتر شیاف جذب میشه خیلی کم‌میمونه که اونم با ترشحات یا دستشویی رفتن میریزه بیرون بسته کاملا محرمانه ارسال میشه♥️ در دوران پریودی استفاده نشود برای تنگی و عفونت و ترشحات کاربرد دارد ‍♀️‍♀️‍♀️‍
دستگاه ساکشن
دستگاه ساکشن‌های پزشکی و تجهیزات بیمارستان
از ساکشن چه میدانید؟
دستگاه ساکشن یا وکیوم پمپ دستگاهی مکنده با طرز کار جارو برقی می‌باشد که با ایجاد خلاء هوا مایعات را به درون می‌کشد. این دستگاه از جمله محصولات پرکاربرد بخش‌های بیمارستانی و مطب‌ها و منازل می‌باشد که برای جمع‌آوری مایعات و مخاط ناشی از یک عمل جراحی و یا یک بیماری داخلی استفاده می‌شود.
برای مثال دستگاه ساکشن در بیمارستان به منظور راحت‌تر دیدن محل جراحی به
دوستان عزیز از این به بعد تصادفات استان همدان رو که به شخصه همیشه پیگیری میکنم، اینجا توی صفحه اصلی بارگذاری نمیکنم چون فکر میکنم اونجوری وبلاگ از مسیر خودش که بیشتر جنبه آموزشی داره خارج میشه اما بی خیال تصادفات هم نمیشه بشیم و تصمیم گرفتم لینک تمامی تصادفات رو در پیوندهای روزانه قرار بدم.
فقط یه موضوعی که باهاش مشکل دارم اینه که قسمت پیوندهای روزانه اون پایین وبلاگه و ممکنه مخاطب اصلا اون رو نبینه! کسی راهی سراغ داره که قسمت پیوندهای روز
شما با اجاره سوئیت مبله روزانه اهواز می توانید از امکانات خوب این خانه یک روزه اهواز استفاده کنید.

با اجاره روزانه آپارتمان اهواز قطع به یقین تجربه ای متفاوت با تمامی واحدهای مبله ای که تاکنون تجربه اقامت در آن را داشته اید خواهید داشت .
اجاره روزانه آپارتمان اهواز بسیار زیبا با موقعیت شهری عالی و امکانات فوق العاده.
واحدی که انواع امتیازها، موقعیت ها و امکانات مختلف را یکجا در اختیار شما قرار میدهد. و امکانات رفاهی آن فوق العاده بالا و ن
درمان سرما خوردگی و گلودرد با فلفل تند

فلفل تند قرمز دارای مقدار بالایی بتا کاروتن، ویتامین C و ویتامین A است که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و برای درمان سرما خوردگی و گلودرد موثر می باشد.
علاوه بر این کپسایسین موجود در فلفل تند سبب تحریک ترشحات شده و موکوس را از بینی و یا ریه ها جمع آوری کرده و دفع می کند

اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
- میدونی کی آمادگی ساختن آینده ات رو داری؟
+ از کجا بدونم؟ لابد هروقت ماهی رو از آب بگیری تازه است. از همین الان؟!
- نههه لحظه ای که با گذشته ات احساس رفاقت کنی و محکم بغلش کنی. مهم نیست اگه پر از اشتباه بودی مهم نیست اگه سردرگم بودی مهم نیست هر چی بودی به خدا مهم نیست چون گذشته در گذشته. با گذشته ات رفیق باش و با ساختن آینده رفیق های بهتری برای خودت دست و پا کن 
این آپارتمان مبله اهوازدرکیانپارس برای اجاره روزانه قرار دارد. فاصله این سوئیت مبله دراهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است . متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 110متر است . این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله دوخوابه دراهواز می توان به تلویزیون،ماهواره،مبلمان،اجاق گاز،یخچال اشاره کرد.

اجا
داشتم اینستامو چک میکردم و استوری هارو میدیدم که بر خوردم ب استوری خانوم روانشناس که گفتن روزانه نویسی کنید فلانه و بیساره!!:) یاد وب خودم افتادم... 
خب من هفتگی و ماهانه نویسی شده اخیرا!!! روزانه ...
روزانه نوشتن باعث تدوام اوومدنم ب اینجا میشه هر چندم نوشته خاصی نباشه اما دوس دارم امتحانش کنم:) 
ولی خب میشه از حرفای خوب استادام بنویسم از بچه ها از خودم:) 
نمیدونم چرا جدیدا متنایی که بدستم میرسن دپ هستن و اینا:)) دست دست میکنم واسه نوشتنشون چون فض
بسیاری از بانوان برای آن که لباس زیرشان
تمیز و خشک بماند، هر روز غیر از زمان قاعدگی، از پد روزانه استفاده می
کنند. اما استفاده هر روز از این پدها می تواند مشکلاتی را به همراه داشته
باشد. در این مطلب خانومانه می خواهیم به بیان این مشکلات از نظر پزشکی بپردازیم.

ادامه مطلب
سلام
الآن که این متن رو خدمت تون مینویسم در سردرگم ترین حالت زندگی ام هستم و واقعا به یک نقطه ای رسیدم که نمیدونم چکار کنم و چه تصمیمی بگیرم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید
دخترم با 21 سال سن، مدتی هست با آقایی آشنا شدم که از همون اول آشنایی قصدشون ازدواج بوده و هست. یعنی از همان روز اول که من رو دیدند تصمیم داشتند به خواستگاری من بیان. ایشون شرایط خوبی دارند و حقیقتا به دل من خیلی نشستند و احساس مون دو طرفه شده و همدیگه رو دوست داریم.ایشون چند روز
سلام دوستان 
پسری هستم بین ۲۵ _۳۰ و مدارک تحصیلی بالایی هم ندارم، مشکل من اینه که نمیتونم تصمیم گیری کنم وارد چه تخصصی بشم تا اون رو یاد بگیرم، هر سال هم عمرم بیهوده میگذره و من همون آدم پارسال هستم بدون هیچ شغل و تخصصی.
همه میگن علاقه ت چیه، خب سردرگم شدم، نمیدونم علاقه م چیه؟ شاید بخاطر اینه که زیادی درباره شغل ها فکر میکنم که ببینم کدومش خوبه، آینده ش رو پیش بینی میکنم و هزار فکر دیگه و این باعث میشه بین شغل ها سردرگم بشم، آخرش هم به نتیجه نم
فال روزانه خودتان را در روز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ و برای اطلاع از اتفاقاتی که در پیش روی خود دارید 
فال روز دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
فال روزانه دوشنبه یازدهم آذر ماه را برای همه ماه های سال برای شما عزیزان گردآوری کردیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
برای رزرو واحد باشماره 09199797633 , 0218819
این ویلا برای اجاره روزانه در کردان کرج قرار دارد. این ویلا دارای یک اتاق خواب است. در اتاق خواب این منزل مبله یک تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا مبله کردان دارای متراژ حدود 500 متر حیاط و 80 متر بنا می باشد. این ویلا مبله کردان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات این سوئیت مبله در کردان میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این سوئیت م
این سوئیت روزانه اهواز درپردیس اهواز قرار دارد.
بدون شک هر تجربه اقامتی شما قبل از سکونت در آپارتمان مبله اهواز می‌تواند بسیار دستخوش تغییر باشد.
با اجاره روزانه آپارتمان اهواز قطع به یقین تجربه ای متفاوت با تمامی واحدهای مبله ای که تاکنون تجربه اقامت در آن را داشته اید خواهید داشت .
اجاره روزانه آپارتمان اهواز بسیار زیبا با موقعیت شهری عالی و امکانات فوق العاده.
واحدی که انواع امتیازها، موقعیت ها و امکانات مختلف را یکجا در اختیار شما قر
اجاره روزانه اتاق ارزان در تهران میتوانید از امکانات خوب این سوییت معولی فاقد اتاق خواب استفاده کنید. این سوئیت مبله مرکزتهران در نزدیکی مترو دروازه دولت قرار دارد. متراژ این آپارتمان مبله ۲۰متر و فاقداتاق خواب می باشد. در سالن این منزل مبله تهران وسایل خواب (رختخواب) قرار دارد. از دیگر امکانات این سوییت مبله روزانه تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله
در کنار اعمال واجب، اعمال مستحبی نیز روایت شده که علاوه بر ثواب بالا، خاصیت‌های فراوانی دارند که به مومنان در رفع مشکلات کمک می‌نماید؛ یکی از این اعمال اذکار روزانه است که خواندن روزانه آنان، فواید بسیاری دارد.
امام حسین(ع)  فرمودند: «از پیغمبر اکرم(ص)روایت شده، هرکس جهت حوائج تا هفت روز هر روز این اذکار را هزار بار بخواند حاجت روا گردد.»
توصیه شده که این اذکار، روزانه 100 مرتبه خوانده شود.
ادامه مطلب
از وقتی آجی دکترا قبول شده ، تلاشم برای درس خوندن بیشتر شده ، امروز خوب پیشرفتم ، الان استوری یکی از دوستامو دیدم ، فک کنم میخواد دوباره کنکور بده ،(رفتارای بعضیا بی تاثیر نیست ) ، دوباره جا خوردم ، سردرگم شدم ، گیج شدم ، پاهام سست شد ، انگار که قلبم یه جای دیگه گیر کرده ...شک کردم که درس خوندنم درسته یا نه ، ارشد خوندنم ..
تا حالا شده یه آرزوی برآورده نشده گوشه ی دلت مونده باشه ، و گذر زمان نه تنها فراموشش نکنه ، بلکه تو رو سر در گم تر کنه ؟
ادامه م
شما با اجاره روزانه ویلا در لواسان می توانید از امکانات خوب این ویلا مبله درلواسان استفاده کنید. آپارتمان مبله در لواسان دارای دو اتاق خواب می باشد به طوری که در هرخواب آن یک تخت دو نفره قرار دارد. که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. از دیگر امکانات این آپارتمان مبله در لواسان روزانه میتوان به مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. همچنین آپارتمان مبله در لواسان دارای آلاچیق ،استخر روباز ، بار
دلم میخواد بخوابم و از خواب پا نشم...
تا نخوام مدام سر و ته این کلاف سردرگم رو زیرورو کنم و پی راه حل بگردم! 
بخوابم تا نخوام با اینهمه واقعیت پیچ درپیچ روبرو بشم!
مغزم از فکر کردن زیاد مورمور میشه...
دوست دارم شش ماه بخوابم و وقتی بیدار میشم خیلی چیزا عوض شده باشه...
خوشبحال خرسهای قطبی!
می‌گم درنهایت چه اتفاقی می‌خواد بیوفته؟جوابم نمی‌دونم شده.
باید برم و این بیست و چند روز باقی‌ مونده رو به قدر کفایت بدوام شاید مطمئن‌تر جواب ِ”درنهایت چه اتفاقی می‌خواد بیوفته‌”ی خودم رو تونستم بدم.
+کلاف سردرگم نیستم،حداقل از امروز به بعد.
احساس میکنم بیان خیلی سوت و کور شده !!توی این ۱۰ روز گذشته دو سه شب خونه بابا اینا بودم . عجیب اینکه اصلا یادم نمیاد اونجا زندگی کردن ( مجردی ) چجوری بود :/ امروز ظهر برگشتم خونه ، یه کم تمیز کاری کردم ، غذا پختم و ازین کارا . یه کم ( خیلی کم ) استراحت کردم . در واقع دامادک چنان با خشم در خونه رو باز کرد که من از خواب پریدم و تا چند دقیقه تپش قلب داشتم ...دلم برای روزانه نوشتن تنگ شده بود ...
اجاره آپارتمان مبله اهواز روزانه در منطقه کوروش :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
برای اجاره سوئیت روزانه در اهواز با متراژ 75 مترمربع با تیم ما تماس بگیرید.
دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله یکخو
هر کسی باید از جایی شروع کند، درست است؟ اگر اولین بار است که ورزش کردن را جدی گرفته‌اید، شاید سردرگم شوید که از کجا باید شروع کرد.
اغلب برنامه‌های ورزشی که پیدا خواهید کرد، برای افرادی تدوین شده که تجربه‌ی خوبی در تمرینات ورزشی دارند، و یا اینکه خوش اندامند. چنین برنامه‌هایی برای تازه کارها واقعا سخت است، حتی احتمالش هست که آسیب‌هایی جدی ببینند.
ادامه مطلب
اگر شما هم ساکن منطقه بلوار تعاون تهران هستید و نیاز به خدمات باربری دارید و هنوز سردرگم هستید، می توانید انجام تمام امور باربری خود را به باربری بلوار تعاون بسپارید. ما در کار خود کاملاً حرفه ای هستیم و تمام تلاش ما جلب رضایت و خشنودی شما می باشد. باربری در محدوده بلوار […] باربری بلوار تعاون
منبع : سپند بار
این روز‌ها با مصرف روزانه منابع غذایی ویتامین C مانند مصرف سبزی و سالاد همراه با غذا، میوه‌های حاوی ویتامین C مثل پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، کیوی و سبزی‌هایی مثل انواع کلم، گل کلم، شلغم، فلفل سبز و فلفل دلمه‌ای می‌توان مانع از ابتلا به بیماری شد.
با مصرف روزانه یک عدد پرتقال یا دو عدد نارنگی ویتامین C مورد نیاز روزانه بدن تأمین می‌شود. هویج و کدوحلوایی و سبزی‌های سبز تیره مثل اسفناج، برگ چغندر وبرگ‌های تیره رنگ کاهو هم از منابع خوب ویتا

معرفی نکاتی جهت افزایش مدیریت ریسک و جلوگیری از وقوع اشتباهات رایج که منجر به ضرر در معاملات می‌شود...
2- از اهداف روزانه استفاده نکنیدبسیاری از معامله‌گران هر از چند گاهی اهداف عملکردی روزانه یا هفتگی برای خود تعیین می‌کنند. چنین رویکردی بسیار خطرناک است و باعث می‌شود شما به سودهای روزانه یا هفتگی فکر کنید. درواقع، تعیین اهداف روزانه فشار زیادی به شما وارد می‌کند و درنتیجه باعث می‌شود شما احساس نیاز به انجام معامله کنید. کوتاه‌مد
اجاره روزانه سوئیت در تهران و در جنت آباد(بلوار لاله) قرار دارد این سوییت مبله تهران دارای متراژی در حدود ۷۰مترو درساختمان سه طبقه بدون آسانسور دارای پارکینگ (کل ساختمان بصورت مبله است) قرار دارد. از دیگر امکانات این آپارتمان روزانه غرب تهران کولر، شوفاژ ،آیفون تصویری ، سرویس ایرانی و امکانات نظافتی و رفاهی کامل میباشد. این سوئیت مبله روزانه تهران دارای دو اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب های این منزل مبله غرب تهران یک تختخواب دونفره قرار دا
گیج بود و ..شاید من گیج بودم و سردرگم.
 اون تکلیفش با باورهایش مشخص بود...شاید این من بودم که لا به لای حرف ها و باورهایش دنبال یک نقطه میگشتم که بگویم ببین..
اما هرچی پرسیدم و گفت آخرش یک حرف داشت: چهارچوب
چهارچوب هایی که نگفت و نفهمیدم.ایکاش حداقل میگفت چهارچوب یعنی
خسته ام..از دست خودم..از گیجی ام..من که دیگه حوصله ندارم..امیدوارم یکی دیگه باورها و چهارچوب هایش را درک کند
امروز یازدهمین سالی است که پُستِ روزانه‌ی وبلاگم را می‌نویسم. نزدیک به ۵ میلیون کلمه از ۲۰ سال قبل که اولین پُستم را نوشتم. من از سال ۲۰۰۸ تا به امروز حتی یک روز هم وبلاگ‌نویسی روزانه را تعطیل نکرده‌ام.پاداش «وبلاگ‌نویسی روزانه»، خودش است.وبلاگ‌نویسی روزانه، یک فشار درونی برای ادامه‌ی نوشتن در هر روز، بوجود می‌آورد. وبلاگ‌نویسی روزانه، در وهله اول نیازمند متعهد‌ماندن به آن است ولی بعدها، تعهد به تمرین مبدل شده، تمرین نیز عادت می‌شو
شما با اجاره آپارتمان مبله روزانه کرمان  میتوانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله کرمان بصورت کوتاه مدت استفاده کنید. برای رزرو این هتل آپارتمان ارائه شناسنامه محرمیت الزامی است.
 این واحد مبله بصورت پارتمان سه خوابه 100متری در خیابان فیروزه کرمان قرار دارد.

همانگونه که در تصویر می بینید داوطلبانی که در دوره روزانه امسال اعم از با کنکور و بدون کنکور شرکت کنند سال آینده از ثبت نام در این دوره محروم می شوند. خب چرا این خبر را دوباره منتشر کردم؟ زیرا این موضوع برخلاف اطلاعیه‌ها و اخبار قبلی است و ممکن است دانش ‌آموزی به اشتباه و به دلیل شرایط خاص امسال به دلیل عدم آگاهی دست به انتخاب رشته ای در کنکور بدون آزمون بزند و از دوره روزانه سال بعد هم محروم گردد. به منظور همرسانی این خبر مهم لطفا لینک خبر ر

یکسری حرفا رو نمیشه به هیچکس گفت.. قاعده اینه که کسی باشد که اینقدر ببافی با او، ببافی با او تا آخر سر بلکه شاید مگر بتوان یک گره از این کلاف سردرگم باز شود و چه بسا نشود..‌ یک/ آن فرد مورد نظر باید بداند و بفهمد قصه چیست، دو بتواند و بخواهد کمکی کند، سه تو دلت بیاید که طرف را با کوهی از کلمه بنمایی مگر به اندازه یک سر ناخن از دردلت کم شود... اصلا بعضی از چیزها هم گرچه از جنس حرفند ولی با حرف هم حل نمیشوند؛ حالت اشباع یعنی همین، یعنی آنقدر دریاچ
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما به مسیر جدید خود اطمینان ندارید، اما بعید به نظر می‌رسد که حرکت خود را متوقف کرده یا فکر خود را تغییر دهید. شما یک بار که کاری را شروع کنید، با تمام وجود تلاش می‌کنید آن کار را به انتها برسانید. اما استراتژی شما به آن اندازه که پیش بینی کرده‌اید درست عمل نمی‌کند. از چی می‌ترسید؟! بخش مهمی‌ از برنامه‌هایتان را اصلاح کرده و و دوباره تلاش کنید.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها